stat4u

Aktualności

11.12.2017 Bony upominkowe – zadbaj o zdrowie swoich najbliższych

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia jak co roku głowimy się nad najodpowiedniejszym prezentem dla najbliższych. Centrum Synergia oferuje Państwu eleganckie bony upominkowe na różne usługi w naszym gabinecie:
więcej

16.10.2017 Fala Uderzeniowa

Fala uderzeniowa znajduje zastosowanie przede wszystkim w rehabilitacjimedycynie sportowej i ortopedii. Jako innowacyjna metoda przynosząca szybkie i długotrwałe rezultaty w terapii dolegliwości bólowych pacjentów, zyskuje coraz większą grupę zwolenników.

W zależności od gęstości energii zastosowanej przy konkretnym zabiegu, działanie fali może być przeciwbólowe, defragmentacyjne, regeneracyjne lub relaksacyjne. Zabieg z użyciem fali uderzeniowej jest intensywnie odczuwany przez pacjenta i charakteryzuje się wysoką skutecznością w granicach 80-90% przypadków.

więcej

12.10.2017 Nowości w naszym CentrumW tym roku, już za miesiąc, Centrum Synergia będzie obchodzić swoje dziesięciolecie - wśród gabinetów rehabilitacyjnych jesteśmy jednym z nielicznych, które mogą pochwalić się takim stażem.
więcej

14.09.2017 Szkoła Narodzin. Mama, Tata i Ja w Synergii


„Na przebieg porodu wywiera wpływ wiele czynników, ale żaden w takim stopniu jak sama matka".
D.Baird.

Drodzy Rodzice.
Serdecznie zapraszamy do Szkoły Narodzin Mama, Tata i Ja.

Ciąża to piękny, niezwykle ważny okres w życiu kobiety i jej rodziny. To czas oczekiwania, nadziei i dojrzewania do roli mamy lecz także etap pełen niepewności oraz niepokoju związanego z tym, co nieznane.
Natura dała nam trzy kwartały, dziewięć długich miesięcy na to, aby wszystko zaplanować, przemyśleć i poukładać.
 

więcej

21.11.2016 Fala uderzeniowa - FAQ

Zabiegi falą uderzeniową przeprowadzamy w naszym gabinecie od ponad dwóch lat, a od niedawna korzystamy z aparatu amerykańskiej firmy Chattanoga - Intelect® RPW. W tym czasie wielu pacjentów – z powodzeniem - skorzystało z tej formy terapii. Ponieważ w dalszym ciągu zabiegi te nie są dostępne w większości placówek rehabilitacyjnych, nadal pojawia się wiele pytań związanych z zastosowaniem tej formy leczenia bólu, a ponieważ kwestie, których dotyczą często powtarzają się, omawiamy dla Państwa te najpopularniejsze – zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce Cennik – Fala uderzeniowa.
więcej
1
2
3
4
następna >>
Zadaj pytanie
Chcesz zadać pytanie
naszym
fizjoterapeutom?
więcej...
  • Ruch Chorzów
  • Gomola Trans Airco
  • SUM
  • Paweł Urbańczyk
  • NZOZ
  • Wyższa Szkoła Bankowka
  • Silesia MTB
  • Corporate Wellness
  • AtakSport
Jesteśmy pierwszą w Chorzowie Katowicach i jedną z nielicznych na Śląsku Prywatną Praktyką Fizjoterapeutyczną. Tworzymy zgrany, doświadczony zespół fizjoterapeutów. Jesteśmy członkami wielu Towarzystw Naukowych - Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (PTF), Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej (PTTS), Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (PTMS), Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji (PTR). Tworzymy centrum rehabilitacji na najwyższym poziomie, stosujemy najnowsze osiągnięcia z zakresu fizjoterapii, fizjologii i medycyny. Usprawnianiamy pod względem medycznym, fizycznym i emocjonalnym.