stat4u

Aktualności

21.02.2018 MediRaty


Szanowny Pacjencie,
w Centrum Synergia obsługujemy system ratalny Mediraty.

Informujemy, że ze wszystkich usług naszego Centrum możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty rehabilitacji w ratach.

 

więcej

13.12.2017 Dziesięciolecie Synergii

Synergia ma 10 lat! Moje serce przepełnia duma i radość!
Pamiętam doskonale dni, miesiące poprzedzające otwarcie gabinetu. Ileż towarzyszyło mi wątpliwości, lęku, ile pytań bez pewnych odpowiedzi…Jak potoczą się nasze losy, czy jestem w stanie podołać takiemu wyzwaniu, czy nie braknie mi sił, determinacji, odwagi i zwykłego szczęścia na nowej zawodowej drodze?
więcej

11.12.2017 Bony upominkowe – zadbaj o zdrowie swoich najbliższych

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia jak co roku głowimy się nad najodpowiedniejszym prezentem dla najbliższych. Centrum Synergia oferuje Państwu eleganckie bony upominkowe na różne usługi w naszym gabinecie:
więcej

16.10.2017 Fala Uderzeniowa

Fala uderzeniowa znajduje zastosowanie przede wszystkim w rehabilitacjimedycynie sportowej i ortopedii. Jako innowacyjna metoda przynosząca szybkie i długotrwałe rezultaty w terapii dolegliwości bólowych pacjentów, zyskuje coraz większą grupę zwolenników.

W zależności od gęstości energii zastosowanej przy konkretnym zabiegu, działanie fali może być przeciwbólowe, defragmentacyjne, regeneracyjne lub relaksacyjne. Zabieg z użyciem fali uderzeniowej jest intensywnie odczuwany przez pacjenta i charakteryzuje się wysoką skutecznością w granicach 80-90% przypadków.

więcej

12.10.2017 Nowości w naszym CentrumW tym roku, już za miesiąc, Centrum Synergia będzie obchodzić swoje dziesięciolecie - wśród gabinetów rehabilitacyjnych jesteśmy jednym z nielicznych, które mogą pochwalić się takim stażem.
więcej
1
2
3
4
następna >>
Zadaj pytanie
Chcesz zadać pytanie
naszym
fizjoterapeutom?
więcej...
  • Ruch Chorzów
  • Gomola Trans Airco
  • SUM
  • Paweł Urbańczyk
  • NZOZ
  • Wyższa Szkoła Bankowka
  • Silesia MTB
  • Corporate Wellness
  • AtakSport
Jesteśmy pierwszą w Chorzowie Katowicach i jedną z nielicznych na Śląsku Prywatną Praktyką Fizjoterapeutyczną. Tworzymy zgrany, doświadczony zespół fizjoterapeutów. Jesteśmy członkami wielu Towarzystw Naukowych - Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (PTF), Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej (PTTS), Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (PTMS), Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji (PTR). Tworzymy centrum rehabilitacji na najwyższym poziomie, stosujemy najnowsze osiągnięcia z zakresu fizjoterapii, fizjologii i medycyny. Usprawnianiamy pod względem medycznym, fizycznym i emocjonalnym.