Kontakt

Przejdź do treści

O nas

Założycielka

Otwarcie własnej praktyki rehabilitacyjnej zawsze było moim marzeniem a więc marzenia się spełniają! Poznałam realia pracy w państwowej służbie zdrowia i zapragnęłam stworzyć miejsce całkowicie odmienne, gdzie pacjenci będą się czuli zrozumiani, zaopiekowani i całkowicie bezpieczni a pracownicy szanowani i doceniani.

Jestem wielką entuzjastką holistycznego spojrzenia na człowieka, uważam, że w codziennej pracy fizjoterapeuta powinien wykorzystywać zarówno najnowsze osiągnięcia z zakresu medycyny, jak i psychologii a często również sięgać do korzeni medycyny naturalnej. I tak właśnie dzieje się w Synergii!

Czas wolny spędzam najchętniej na łonie przyrody obserwując cudowności świata natury, uprawiam ogród naturalny, „wychowuję” psa, 3 koty, 2 konie 😉

Rehabilitacja sportowa

Nasza misja

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie fizjoterapii, głownie ortopedycznej i sportowej. Od 15 lat skutecznie pomagamy pacjentom w bezpiecznym powrocie do zdrowia oraz odzyskaniu sprawności fizycznej.

Tworzymy zgrany, doświadczony zespół, który stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza obszar kompetencji. Rozwijamy się naukowo, śledzimy na bieżąco postępy wiedzy medycznej, czynnie uczestniczymy w kongresach i sympozjach z dziedziny fizjoterapii, medycyny sportowej oraz traumatologii narządu ruchu.

Zapewniamy indywidualne podejście, ciepłą atmosferę oraz wspólne przeżywanie emocjonalne, które sprawia, że czujecie się Państwo u nas komfortowo a szeroka gama ćwiczeń oraz zastosowane nowoczesne metody usprawniania przynoszą oczekiwane rezultaty w postaci powrotu do pełni zdrowia i aktywności fizycznej.

Nasz specjalista

Dr n. med. Piotr Łukasik jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest związany zawodowo z I Oddziałem Urazowo-Ortopedycznym z Pododdziałem Artroskopii i Chirurgii Kolana – Samodzielnego Publicznego Szpitala Chirurgii Urazowej im. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich. Dr n. med. Piotr Łukasik specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem stawu kolanowego.

W swojej codziennej praktyce lekarskiej udziela porad i konsultacji, diagnozuje i leczy pacjentów cierpiących z powodu ostrych urazów stawu kolanowego, przewlekłych schorzeń i zmian zwyrodnieniowych w jego obrębie. Doktor Łukasik przeprowadza zabiegi artroskopowe stawu kolanowego, rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przedniego (ACL) i tylnego (PCL), więzadeł pobocznych i kompleksu tylno-bocznego.

łUKASIK

Chcesz zapisać się na wizytę?

Skorzystaj z formularza online aby zaplanować wizytę w dogodnym terminie!