Kontakt

Przejdź do treści

O nas

Założycielka

Otwarcie własnej praktyki rehabilitacyjnej zawsze było moim marzeniem a więc marzenia się spełniają! Poznałam realia pracy w państwowej służbie zdrowia i zapragnęłam stworzyć miejsce całkowicie odmienne, gdzie pacjenci będą się czuli zrozumiani, zaopiekowani i całkowicie bezpieczni a pracownicy szanowani i doceniani.

Jestem wielką entuzjastką holistycznego spojrzenia na człowieka, uważam, że w codziennej pracy fizjoterapeuta powinien wykorzystywać zarówno najnowsze osiągnięcia z zakresu medycyny, jak i psychologii a często również sięgać do korzeni medycyny naturalnej. I tak właśnie dzieje się w Synergii!

Czas wolny spędzam najchętniej na łonie przyrody obserwując cudowności świata natury, uprawiam ogród naturalny, „wychowuję” psa, 3 koty, 2 konie 😉

Rehabilitacja sportowa

Nasza misja

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie fizjoterapii, głownie ortopedycznej i sportowej. Od 15 lat skutecznie pomagamy pacjentom w bezpiecznym powrocie do zdrowia oraz odzyskaniu sprawności fizycznej.

Tworzymy zgrany, doświadczony zespół, który stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza obszar kompetencji. Rozwijamy się naukowo, śledzimy na bieżąco postępy wiedzy medycznej, czynnie uczestniczymy w kongresach i sympozjach z dziedziny fizjoterapii, medycyny sportowej oraz traumatologii narządu ruchu.

Zapewniamy indywidualne podejście, ciepłą atmosferę oraz wspólne przeżywanie emocjonalne, które sprawia, że czujecie się Państwo u nas komfortowo a szeroka gama ćwiczeń oraz zastosowane nowoczesne metody usprawniania przynoszą oczekiwane rezultaty w postaci powrotu do pełni zdrowia i aktywności fizycznej.

Nasz specjalista

Dr n. med. Piotr Łukasik jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest związany zawodowo z I Oddziałem Urazowo-Ortopedycznym z Pododdziałem Artroskopii i Chirurgii Kolana – Samodzielnego Publicznego Szpitala Chirurgii Urazowej im. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich. Dr n. med. Piotr Łukasik specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem stawu kolanowego.

W swojej codziennej praktyce lekarskiej udziela porad i konsultacji, diagnozuje i leczy pacjentów cierpiących z powodu ostrych urazów stawu kolanowego, przewlekłych schorzeń i zmian zwyrodnieniowych w jego obrębie. Doktor Łukasik przeprowadza zabiegi artroskopowe stawu kolanowego, rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przedniego (ACL) i tylnego (PCL), więzadeł pobocznych i kompleksu tylno-bocznego.

łUKASIK

Poznaj nasz zespół

Joanna Macierzyńska
Fizjoterapeutka, certyfikowana terapeutka manualna

Asia specjalizuje się w pracy z pacjentem zabiegach i kontuzjach. Usprawnia zarówno sportowców jak i osoby prowadzące aktywny tryb życia.

Poznaj mnie
Kinga Krzemińska
Fizjoterapeutka, certyfikowana terapeutka manualna

Kinga na co dzień pracuje z dziećmi z wadami postawy. To nasza specjalistka od skolioz, koślawych kolan i wszelkich asymetrii.

Poznaj mnie
Piotr Poloczek
Fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny

Piotrek zajmuje się dokładną diagnostyką zaburzeń funkcjonalnych w obrębie stawów kręgosłupa oraz obwodowych. Wnikliwie analizuje stan pacjenta i wdraża optymalny program usprawniania.

Poznaj mnie
Katarzyna Płonka
Fizjoterapeutka, certyfikowana terapeutka manualna

Kasia jest trenerem fitness oraz specjalistka od treningu siłowego. Zajmuje się fizjoterapią pań w ciąży i połogu.

Poznaj mnie
Adam Ostrowski
Fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny

Adam skupia się w swojej pracy na stabilizacji centralnej. Zajmuje się głównie pacjentami z problemami w obrębie kręgosłupa.

Poznaj mnie
Anna Włóczko
Fizjoterapeutka, certyfikowana terapeutka manualna

Ania pracuje z pacjentami, którzy borykają się z problemami w obrębie kręgosłupa i stawów kończyn. Specjalizuje się także w fizjoterapii stomatologicznej.

Poznaj mnie
Paweł Hadzik
Fizjoterapeuta

Paweł pracuje z pacjentami z problemami ortopedycznymi oraz zaburzeniami stawów skroniowo-żuchwowych.

Poznaj mnie
Michał Ćwielong
Fizjoterapeuta

Michał specjalizuje się w pracy z sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi. Szczególną uwagę przywiązuje do kompleksowego podejścia do problemu pacjenta. Wykorzystuje zarówno techniki na tkanki miękkie, terapię manualną oraz ćwiczenia.

Marcin Domogała
Fizjoterapeuta

Marcin wykorzystuje doświadczenia zdobyte podczas współpracy ze sportowcami. W codziennej praktyce stosuje wiele elementów Medycznej Terapii Sportowej. Łączy elementy terapii manualnej z umiejętnym zastosowaniem treningu siłowego.

Hubert Kozioł
Fizjoterapeuta

Hubert na co dzień pracuje zarówno z pacjentami neurologicznymi jak i ortopedycznymi. Jako miłośnik sportu doskonale radzi sobie z pacjentami po urazach i kontuzjach sportowych.

Oraz

Iwona Gruszczyńska
Instruktorka Jogi
Poznaj mnie
Maja Gruszczyńska
Masażystka Kobido
Ania Niewiadomska
Recepcjonistka
Ania Dolińska
Recepcjonistka

Chcesz zapisać się na wizytę?

Skorzystaj z formularza online aby zaplanować wizytę w dogodnym terminie!