stat4u

Trening personalny i trening funkcjonalny

 
 
       Pod okiem fachowców,  fizjoterapeutów doświadczonych w przeprowadzaniu treningów funkcjonalnych, można rozwijać indywidualne oraz grupowe cele treningowe.

 
    Trening personalny prowadzony jest indywidualnie, a dobór środków treningowych, zależy zawsze od nakreślonego celu, którym przykładowo może być powrót do pełnej sprawności fizycznej po procesie rehabilitacji, przygotowanie do sezonu narciarskiego, czy też osiągnięcie wysokiej formy sportowej.
 
 
    Funkcjonalny trening sportowy realizowany w formie grupowej jest ofertą skierowaną głównie do klubów sportowych i rekreacyjnych mających na celu podnoszenie swoich zdolności motorycznych a co za tym idzie wyniku sportowego. Treningi budowane są w sposób najbardziej efektywny i zdrowy pozwalający na minimalizację urazów wynikających z podejmowania aktywności fizycznej. Cele realizowane w trakcie takich jednostek treningowych są nakreślane przez trenera klubowego lub uczestników zajęć.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem
 
 
Trening personalny dla każdego!
 • Jeśli jesteś osobą aktywną chcącą poprawić swoje wyniki w sporcie czy rekreacji ruchowej – ta oferta jest dla Ciebie!
 • Jeśli jesteś po kontuzji, urazie i chcesz jak najszybciej wrócić do znakomitej formy – ta oferta jest dla Ciebie!
 • Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, sprawność i mieć satysfakcję z podjętej aktywności - ta oferta jest dla Ciebie!
 • Jeśli chcesz aby nad twoim rozwojem fizycznym czuwał fachowiec, który zawsze Ci doradzi i będzie dbał o prawidłowy przebieg twojego rozwoju zwracając uwagę na prawidłowe wykonanie wszystkich ćwiczeń - ta oferta jest dla Ciebie!
 • Jeśli zakończyłeś rehabilitacje, ale czujesz, że twoja forma fizyczna nie jest satysfakcjonująca i chcesz to zmienić - ta oferta jest dla Ciebie!
 • Jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie, bo nie najlepiej czujesz się w swoim ciele, ale brakuje Ci zaangażowania i czujesz, że potrzebujesz pomocy - ta oferta jest dla Ciebie!
 • Jeśli jesteś sportowcem, który chciałby poprawić swoje wyniki, a uważasz, że twoje treningi to za mało - ta oferta jest dla Ciebie!
 • Jeśli chcesz aby trening Cię rozwijał a nie szkodził twojemu zdrowiu - ta oferta jest dla Ciebie!
   


Skupiając się na twoich oczekiwaniach trening personalny pozwala tworzyć indywidualne, „szyte na miarę” rozwiązania, dzięki którym można wyznaczyć najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych efektów treningowych.
Jeśli Twoim celem jest modelowanie idealnej sylwetki, poprawa kondycji, profilaktyka zdrowotna czy poprawa wyników sportowych, to idealnie dopasowany plan treningowy pozwoli czerpać Ci dużo radości i zabawy z podejmowanej aktywności fizycznej. Nauczy Cię świadomości  twojego ciała, doda energii życiowej oraz zredukuje efekty codziennego stresu.
  
Proponowane zajęcia obejmują:
·    trening funkcjonalny – obecnie najbardziej nowoczesna koncepcja treningu fizycznego, zawierająca odpowiednią diagnostykę i metodyczny rozwój siły mięśniowej.
·    trening prozdrowotny – skupiający się na problemach współczesnego życia, na bazie zajęć fittness.
·    zajęcia w terenie – obejmujące różne formy aktywności fizycznej adekwatne do wyznaczonego celu.
 
Zajęcia skupiają się na indywidualnych celach mogą być następujące:
·        Budowa siły mięśniowej
·        Rzeźbienie sylwetki
·        Budowa kondycji i ogólnej sprawności ciała 
·        Powrót do formy po przerwie
·        Specjalistyczny trening sportowy uzupełniający
·        Specjalistyczny trening mocy mięśniowej i siły eksplozywnej
·        Stretching – poprawa gibkości
Co daje trener personalny ?
 • Trener personalny umożliwi Ci bezpieczny i możliwie najszybszy powrót do formy po dłuższej przerwie lub wskaże najlepszą drogę do wymarzonego sukcesu. Trener personalny będzie Twoim mentorem do lepszego i zdrowszego stylu życia.
 • Trener personalny układa plan treningowy adekwatny do Twoich konkretnych wymogów i możliwości, cały czas czuwa nad poprawnością i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby eliminuje błędy, natychmiast reaguje oraz pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę Twojego cennego czasu.
 • Trener personalny to kompendium wiedzy z dziedziny rehabilitacji oraz problemów zdrowotnych, najskuteczniejszych oraz najnowszych technik treningowych, zdrowego odżywiania oraz suplementacji, specjalistycznego treningu dla kobiet w ciąży oraz osób starszych.
 • Trener personalny sprawia, że aktywność fizyczna jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu, staje się Twoim przyjacielem, motywuje, przekonuje o własnych możliwościach, jest cały czas przy tobie wytrwale dążąc do Twojego sukcesu.
 
 
 Ceny treningów:

Trening personalny indywidualny – pakiet 10 treningów – 850 zł (jednostka treningowa 60 minut).

Trening sportowy grupowy na bazie treningu funkcjonalnego – pakiet 10 treningów  - 200 zł od osoby przy grupie powyżej 6 osób (jednostka treningowa 60 minut).

 

Zadaj pytanie
Chcesz zadać pytanie
naszym
fizjoterapeutom?
więcej...
 • Ruch Chorzów
 • Gomola Trans Airco
 • SUM
 • Paweł Urbańczyk
 • NZOZ
 • Wyższa Szkoła Bankowka
 • Silesia MTB
 • Corporate Wellness
 • AtakSport
Jesteśmy pierwszą w Chorzowie Katowicach i jedną z nielicznych na Śląsku Prywatną Praktyką Fizjoterapeutyczną. Tworzymy zgrany, doświadczony zespół fizjoterapeutów. Jesteśmy członkami wielu Towarzystw Naukowych - Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (PTF), Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej (PTTS), Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (PTMS), Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji (PTR). Tworzymy centrum rehabilitacji na najwyższym poziomie, stosujemy najnowsze osiągnięcia z zakresu fizjoterapii, fizjologii i medycyny. Usprawnianiamy pod względem medycznym, fizycznym i emocjonalnym.