stat4u

Szkoła rodzenia

„Na przebieg porodu wywiera wpływ wiele czynników, ale żaden w takim stopniu jak sama matka".
D.Baird.

Drodzy Rodzice.
Serdecznie zapraszamy do Szkoły Narodzin Mama, Tata i Ja.


Ciąża to piękny, niezwykle ważny okres w życiu kobiety i jej rodziny. To czas oczekiwania, nadziei i dojrzewania do roli mamy lecz także etap pełen niepewności oraz niepokoju związanego z tym, co nieznane.
Natura dała nam trzy kwartały, dziewięć długich miesięcy na to, aby wszystko zaplanować, przemyśleć i poukładać.
 Z myślą o Was stworzyliśmy naszą Szkołę Narodzin. Łącząc tradycję z nowoczesnością zapewnimy Wam, Rodzice najwyższej jakości usługi w zakresie przygotowania do porodu i opieki nad noworodkiem. Opowiemy o zmianach ogólnoustrojowych w ciąży i o etapach rozwoju malucha w łonie matki, przedstawimy zasady żywienia kobiety ciężarnej, przygotujemy oraz przeprowadzimy przez poród, wesprzemy w połogu, nauczymy karmić piersią i pielęgnować malucha, a na koniec opowiemy o higienie otoczenia dziecka.
Wyeliminujemy błędne wyobrażenia o ciąży i porodzie. Obalimy mity i zabobony.

Szkołę spośród innych wyróżnia autorski program opracowany na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia, fachowej literatury i osiągnięć współczesnej medycyny.

W czasie kursu zapewniamy:
- 10 spotkań (2 godzinnych), przygotowujących do porodu i wczesnej opieki nad maleństwem,
- wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów,
- bogaty program zajęć teoretycznych i praktycznych,
- niezwykle komfortowe sale zajęciowe,
- grupy dla maksymalnie 8 par,
- profesjonalne materiały szkoleniowe,
- przytulny kącik herbaciany na czas przerw.Kobiety i pary, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach grupowych, mogą skorzystać z odrębnych konsultacji i indywidualnego przygotowania do porodu.


Zapisy pod numerem telefonu: 883 345 432


,,Bierność kobiety w porodzie stała się anachronizmem. Nadszedł czas, kiedy to wyuczona aktywność rodzącej skutecznie zmniejsza zakres ingerencji analgetycznej, zabiegowej i operacyjnej. W ten sposób, dzięki ,,sztuce rodzenia", poród zachowuje swój naturalny przebieg".
Włodzimierz Fijałkowski.

 

Zadaj pytanie
Chcesz zadać pytanie
naszym
fizjoterapeutom?
więcej...
  • Ruch Chorzów
  • Gomola Trans Airco
  • SUM
  • Paweł Urbańczyk
  • NZOZ
  • Wyższa Szkoła Bankowka
  • Silesia MTB
  • Corporate Wellness
  • AtakSport
Jesteśmy pierwszą w Chorzowie Katowicach i jedną z nielicznych na Śląsku Prywatną Praktyką Fizjoterapeutyczną. Tworzymy zgrany, doświadczony zespół fizjoterapeutów. Jesteśmy członkami wielu Towarzystw Naukowych - Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (PTF), Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej (PTTS), Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (PTMS), Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji (PTR). Tworzymy centrum rehabilitacji na najwyższym poziomie, stosujemy najnowsze osiągnięcia z zakresu fizjoterapii, fizjologii i medycyny. Usprawnianiamy pod względem medycznym, fizycznym i emocjonalnym.